Тренінг «Публікація у виданнях Scopus та Web of Science: від ідеї до реалізації» у рамках підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка

Дата: 29 травня 2018 року
Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. М. Тимошенка, 13б
Час: 10.00 – 15.00
Контактна особа: Карпенко А.С., методист НМЦ досліджень, наукових проектів та програм; тел. (044) 272-15-83, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні викладачі, докторанти, аспіранти Університету Грінченка!

У рамках підвищення кваліфікації запрошуємо Вас 29 травня 2018 року взяти участь у тренінгу «Публікація у виданнях Scopus та Web of Science: від ідеї до реалізації».

У межах тренінгу буде проведено дві навчальні сесії:

Перша сесія

«Як користуватися наукометричними базами даних Scopus та Web of Science»:

• Як здійснювати пошук та збір інформації у базах даних Scopus та Web of Science?
  • Як підібрати журнал для Вашої публікації?
  • Як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти?
  • Як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв?

«Оформлення списків літератури та використання бібліографічних менеджерів»:

• Як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури?
  • Як відслідковувати індекс цитування?

Тренери:

Тетяна Опришко, директор Бібліотеки Університету Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій;

Аліна Башкевич, провідний фахівець Бібліотеки Університету Грінченка (інженер з комʼютерних систем)

Сніжанна Гузенко, провідний бібліограф.

Друга сесія

«Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі, що входить до Scopus та Web of Science»:

• Scopus, Web of Science – чому саме ці наукометричні платформи?
  • Якою є типова структура статті до видань цих наукометричиних баз?
  • У чому полягає зміст кожного структурного компонента статті?
  • Які найтиповіші помилки?
  • На що важливо звернути увагу?

Усі учасники, що зареєструються, отримають невелике «домашнє завдання»:

1. прочитати одну статтю у своїй галузі, надруковану у виданнях Scopus та/чи Web of Science;

2. роздрукувати статтю, розміщену за посиланням, та взяти її з собою у день тренінгу.

Тренер:

Тетяна Лях, заступник директора Інституту людини з наукової роботи Інституту людини, кандидат педагогічних наук, доцент.

Усіх охочих взяти участь у тренінгу прохання зареєструватися за посиланням.

Програму тренінгу буде надіслано зареєстрованим учасникам до 25.05.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Реєстрацію буде автоматично закрито при наборі максимальної кількості учасників.

Учасники, які пройдуть обидві (!) сесії тренінгу, отримають сертифікати.

Створено: 21/05/2018 16:06