Міжнародна науково-практична конференція «Blockchain: погляд вчених»

Провідні науковці України та світу 24 жовтня 2018 року зберуться в Київському університеті імені Бориса Грінченка, щоб обговорити можливості інноваційної технології Blockchain, яка вже переросла рівень платіжної системи і стала зручним інструментом для організації та ведення бізнесу.

001 1 optimized

Веб-сторінка конференції

Реєстраційну форму учасника

(Кількість місць обмежена)

Під час конференції будуть обговорені актуальні питання:

• Як впровадження Blockchain та визнання криптовалют вплине на світову економіку в цілому і на економіку України зокрема?
  • Які зміни чекають на технологію Blockchain у найближчому майбутньому?
  • Як технологія Blockchain вплине на розвиток суспільства?
  • Виникнення Блокчейну у світі, що народжується і навпаки
  • Застосування блокчейн-технології в ІоТ (інтернет речей)
  • Коли технологія Blockchain корисна для бізнесу?

Місце та порядок проведення конференції:

Адреса: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

Проїзд: станція метро «Мінська»

Порядок роботи конференції 24 жовтня 2018 року:

Реєстрація учасників: 10:00 - 11:00

Пленарна панель: 11:00 - 14:00

Кава-брейк: 14:00 - 15:00

Загальна дискусія: 15:00 - 16:30

Підбиття підсумків конференції: 16:30 - 17:00

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо до 22 жовтня 2018 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції. (Кількість місць обмежена)

2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску.

Організаційний внесок – 300 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 з позначкою «Організаційний внесок на проведення конференції».

ПРИМІТКА. Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

КОНТАКТИ

Адреса оргкомітету : 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Київський університет імені Бориса Грінченка, факультет інформаційних технологій та управління.

Тел.: (044) 461-02-51

Координатори конференції:

Обушний Сергій Миколайович, заступник декана факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат економічних наук

Тел. + 380 (097) 989 22 33

Штепа Олена Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка

Тел. + 380 (50) 650 24 96

Створено: 24/09/2018 09:03