Майстер-клас: «Коучинг: від управління освітнім проектом до усвідомленості життя»

Дата: 21 листопада 2018 року

У рамках проекту «Зустріч з лідером» запрошуємо Вас долучитись до майстер-класу Анни Брайковської «Коучинг: від управління освітнім проектом до усвідомленості життя ».

Коучинг - процес розкриття потенціалу людини з метою підвищення його ефективності. Коучинг не вчить, а допомагає вчитися.

Тімоті Голві

Ми звикли, що кращий провісник майбутньої поведінки – це минула поведінка при схожих обставинах. Проте ми живемо в умовах, коли ефективність лідерства ("майбутня поведінка") залежить від здатності адаптації до змін. Минулий успіх – особливо в стабільних, лінійних умовах – може бути марним або оманливим. Лідери повинні активно шукати можливості практикуватися, експериментувати і вчитися в умовах VUCA-світу.

Освітня послуга має не тільки відповідати трендам та адаптуватися до викликів та вимог ринку праці, але й формувати особистість нового гатунку.

* Коучинг - партнерство з клієнтом, яке стимулює розумові та творчі процеси, надихаючі клієнтів на максимальне розкриття особистого і професійного потенціалу.

* Що таке світ VUCA? (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity). Нестабільний, невизначений, складний і неоднозначний - такий сьогоднішній світ - і він не збирається змінюватися.

На майстер-класі ми розглянемо питання:

· Яким чином якість діалогу може впливати на якість освіти та життя?

• Коучинг: Що? Заради чого? Яким чином?
  • Мислення та комунікація в форматі коучинг
  • Коучинг в освіті: деякі інструменти
  • Стратегія життя: від бачення до реалізації цілей

СПІКЕР:

Анна Брайковська, Ph.D. Професійний коуч (Erickson Coaching International).

Член Міжнародної Федерації коучингу, ICF.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту.

Тренер програми «Майстерність коучингу» Академії WPG.

Коуч цілісності та синергії в бізнесі, www.braykovsky.com.ua

Доцент кафедри Менеджмент, Державний університет інфраструктури і технологій

Керівник Центру психології лідерства та гендерних досліджень.

Коуч команди ДУІТ в рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, 2018

Дата проведення: 21 листопада 2018 р.

Час проведення: 10.00 – 11.30

Місце проведення: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка 13-Б (Університет Грінченка)

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Слідкуйте за новинами на сторінці фейсбук.

Створено: 05/11/2018 16:33