Тренінг «Налаштування журналу оцінок у MOODLE» для співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка

Впродовж квітня 2019 року співробітниками НДЛ інформатизації освіти було проведено опитування з метою виявлення потреб в удосконаленні цифрової компетентності науково-педагогічних працівників Університету Грінченка.

Колеги виявили зацікавленість у навчанні з усіх запропонованих тематик, зокрема:

Тренінг

Кількість бажаючих

«Налаштування журналу оцінок у MOODLE»

59

«Створення РР-презентацій»

42

«Як організувати навчання з використанням спільних онлайн-документів»

40

«Створення тестових завдань у MOODLE»

38

«Як створити лекцію у MOODLE»

38

«Ресурс «Завдання» у MOODLE»

33

«Наповнення інституційного репозиторію»

20

«Налаштування профілю Google Scholar»

18

Зазначені тренінги відбудуться протягом травня-червня 2019 року. Інформація щодо кожного з них буде попередньо опублікована на порталі.

Проведення тренінгу  «Налаштування журналу оцінок у MOODLE»  заплановано на 18 або 19 червня у корпусі № 1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б).

Реєстрація та голосування для визначення оптимальних дати та часу – за посиланням: «Налаштування журналу оцінок у MOODLE»

Тривалість тренінгу – 1 год. 20 хв.

Аудиторії будуть повідомлені додатково.

Запрошуємо до участі!

Створено: 11/06/2019 14:17