Підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем

Шановні колеги! Запрошуємо Вас відвідати тренінги з розвитку дослідницької компетентності, які проведуть співробітники НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти та Бібліотеки.

Зверніть увагу! Ті співробітники, які пройдуть навчання у повному обсязі (6 тренінгів), отримають сертифікат про підвищення кваліфікації за дослідницьким модулем.

1. Тренінг «Можливості платформи Web of Science для дослідницької діяльності».

Дата: 30 жовтня.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 319.

Про захід: Основні характеристики платформи та центральної бази даних Web of Science Core Collection. Створення особистого профілю користувача. Пошук наукових публікацій за заданою темою. Аналіз отриманої інформації. Збереження необхідних даних. Доступ до повних текстів наукових публікацій. Оптимізація роботи: збереження історії пошуку, створення автоматичних сповіщень про нові публікації та цитування.

Розширений пошук у Web of Science. Використання логічних операторів та складного пошуку. Пошук за бібліографією. Визначення найбільш топових наукових тем у світі. Пошук грантів засобами платформи Web of Science та ін.

Проводять:

Опришко Тетяна Сергіївна, канд. наук із соц. комунікацій, директор бібліотеки Університету Грінченка;

Тимофєєва Галина Вікторівна, молодший науковий співробітник бібліотеки Університету Грінченка.

Група набрана. Наступний набір планується взимку 2020 р.

2. Тренінг «Індивідуальні та колективні грантові проекти».

Дата: 30 жовтня.

Час: 13:00 - 15:00.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 504.

Про захід Пошук грантових програм для наукових досліджень. Еразмус+, Горизонт 2020, програма імені Жана Моне. Індивідуальні грантові програми.

Проводять:

Виговська Ольга Сергіївна, канд. політ. наук, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти;

Костюк Тетяна Олександрівна, канд. політ. наук, доцент, старший науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти;

Маньковська Ірина Миколаївна, науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.

Група набрана. Наступний набір планується взимку 2020 р.

3. Тренінг «Можливості наукометричної бази даних Scopus для дослідницької діяльності».

Дата: 01 листопада.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 319.

Про захід: Основні характеристики бази. Загальні правила пошуку. Пошук наукових публікацій за заданою темою. Аналіз отриманої інформації. Збереження необхідних даних. Розширений пошук у Scopus.

Група набрана. Наступний набір планується взимку 2020 р.

4. Тренінг «Підбір журналу для публікації у Scopus та Web of Science».

Дата: 06 листопада.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 319.

Про захід: Перевірка «хижацьких видань». Інструменти підбору журналу для публікації сервісами Match в End Note, Master Journal List у Web of Science, Journal finder від Scopus Elsevier, Journal Suggester від Springer, за допомогою аналітичних інструментів SCImago Journal & Country Rank (Scopus) та Journal Citation Reports (Web of Science) та ін.

Група набрана. Наступний набір планується взимку 2020 р.

5. Тренінг «Профіль автора Researcher ID в Publons, синхронізація публікацій з ORCID, ідентифікатори автора та показники публікаційної активності».

Дата: 08 листопада.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 319.

Про захід: Можливі складнощі пошуку за автором та шляхи їх вирішення. Аналіз публікаційної діяльності вченого та групи вчених, створення та інтерпретація звітів по цитуванню (цитування, індекс Хірша та ін.). Створення, корегування та можливості профілю автора Web of Science Researcher ID в Publons: списки публікацій, метрики, рецензування.

Профіль автора Scopus ID. Можливі складнощі пошуку за автором та шляхи їх вирішення. Корегування профілю автора на платформі Scopus. Синхронізація публікацій з ORCID.

Група набрана. Наступний набір планується взимку 2020 р.

6. Тренінг «Сервіси для редагування текстів. Оформлення бібліографічних посилань у наукових роботах».

Дата: 13 листопада.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 319.

Про захід: Оформлення бібліографічних посилань у наукових роботах за ДСТУ 8302:2015, APA та іншими міжнародними стилями. Використання бібліографічних менеджерів End Note, Zotero, Mendeley та ін.

Проводять:

Гузенко Сніжана Іванівна, провідний бібліограф бібліотеки Університету Грінченка.

Група набрана. Наступний набір планується взимку 2020 р.

7. Тренінг «Перевірка наукових текстів на плагіат».

Дата: 15 листопада.

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, ауд. 319.

Про захід: Можливості безкоштовних сервісів та перевірка текстів сервісом Unicheck.

Проводить:

Литвинова Анастасія Володимирівна, бібліограф І категорії бібліотеки Університету Грінченка.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

При наборі групи менше 10 осіб, тренінги проводитися не будуть.

Реєстрацію буде автоматично закрито при наборі максимальної кількості учасників.

Створено: 18/10/2019 15:11