Науковий семінар «Використання інструменту Google Академія для індексації в міжнародних наукометричних рейтингах»

Дата проведення: 17 грудня 2019 року.

Час: 10.00 – 12.30

Місце проведення: ауд. 227 (вул. М. Тимошенка 13-Б)

12 17 scholar logo17 грудня 2019 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться науковий семінар «Використання інструменту Google Академія для індексації у міжнародних наукометричних рейтингах».

У програмі семінару:

• Можливості Google Академія для університетів України.
  • Використання Google Академія для взаємодії з міжнародною науковою спільнотою.
  • Практикум ведення профілю та цитування в Google Академія.

З доповідями на семінарі виступлять провідні експерти:

Леонід Костенко, завідувач відділу бібліометрії і наукометрії Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, кандидат технічних наук.

Антоніна Букач, cертифікована тренерка Google.

Для участі у заході просимо до 15 грудня 2019 року заповнити реєстраційну форму учасника семінару.

Контактна особа: Ольга Кузьменко (НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Створено: 04/12/2019 10:46