Запрошуємо взяти участь у Фестивалі освітнього лідерства "Clever"!

Дата проведення: 23 вересня 2017 року, з 10:00 до 17:30

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13б)

Контактна особа: Юлія Володимирівна Бреус, тел.:(044)428-34-08

В межах фестивалю планується проведення:

• панельної дискусії «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів;
  • трьох лінійок майстер-класів від тренерів-практиків:
    1. Освітнє лідерство: починаємо з себе.
      (тематика майстер-класів зорієнтована на особистості викладача, питаннях його особистісного розвитку, профілактики професійного вигорання, збереженні психічного здоров'я тощо)
    2. Ефективна команда: міфи і можливості.
      (тематика майстер-класів зорієнтована на питаннях можливостей, інструментів побудови та роботи в команді як з колегами, так і зі студентами)
    3. Студенти ХХІ століття: лайфхаки взаємодії.
      (тематика майстер-класів спрямована на обмін досвідом щодо інноваційних методів викладання та розвиток комунікативних навичок викладачів, що сприятимуть їхній ефективній взаємодії зі студентами).
  • простір можливостей: презентація грантових програм, послуг по підвищенню кваліфікації викладачів.

Для того, аби стати учасником, необхідно обов’язково заповнити реєстраційну форму.

Участь безкоштовна.

По завершенню учасники Фестивалю отримають сертифікати.

Створено: 06/09/2017 16:34