Київський університет імені Бориса Грінченка стане традиційним учасником виставки кращих ВНЗ України!

Дата: 22 жовтня 2017 р.

Місце проведення: м. Київ, вул. А. Малишка, 1, готель «Братислава».

Початок: о 10.00

22 жовтня 201 7 року в Києві відбудеться четвертий Всеукраїнський освітній форум "Успішний 11-класник".

У рамках програми абітурієнти матимуть змогу:

• поспілкуватися з представниками кращих ВНЗ України, серед яких вже традиційно є Університет Грінченка ;
  • дізнатися про особливості складання ЗНО у 2018 році;
  • отримати інформацію про можливості вступу за кордон;
  • бути в курсі тенденцій на ринку праці;
  • взяти участь у панельних дискусіях з представниками топових професій.

Та найголовніше — на абітурієнтів чекатимуть представники топових професій, за участі яких відбудуться панельні дискусії.

А приємним бонусом будуть цікаві розіграші й квести від компанії ZNOUA та партнерів.

Форум відбудеться 22 жовтня 2017 року в Києві за адресою вул. А. Малишка, 1, готель «Братислава». Вхід на форум безкоштовний. Необхідною умовою реєстрації є присутність дорослого на одного або групу підлітків.

Деталі та реєстрація за посиланням: http://znoua.com/go/azX90916mV85

Переглянути проморолик форуму 2015 року можна за посиланням.

Всеукраїнський освітній форум

Створено: 09/10/2017 10:56