Гостьова лекція: "Якою має бути освіта у турбулентному світі і як адаптуватися до змін?"

Дата проведення: 16 листопада 2017 р.
Час проведення: 16.00 – 17.30
Місце проведення: вул. Маршала Тимошенко, 13б, ауд. 227
Лектор, експерт: Микола Скиба, експерт з питань освіти та компетенцій майбутнього Українського інституту майбутнього.

Захід буде корисний викладачам, студентам та всім, кого цікавлять питання чому і як навчатися в часи змін.

"Лекція побудована як інтелектуальна пригода, що занурює в глобальний контекст, який зумовлює незворотність змін в освіті, знайомить з кращими освітніми моделями світу та пропонує набір практичних інструментів тим, хто прагне вже тепер зробити освіту цікавішою та продуктивнішою", - пояснює автор лекції Микола Скиба.

Основні питання лекції:

• джерела та швидкість змін;
  • психологічні механізми адаптації людини до змін;
  • набір і взаємодія навичок.

Вхід вільний, обов'язкова попередня реєстрація за посиланням.

Контактна інформація: ННЦ культури лідерства,

(044) 428-34-08