Запрошуємо всіх бажаючих завітати на засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу English Movie Club KUBG

Дата: 27 лютого 2018 року
Час: 13:40
Місце: Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка, м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б, ауд. 309

27 лютого 2018 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених запрошує всіх бажаючих на перегляд фантастичного фільму «Післязавтра» (англ. The Day After Tomorrow) американського сценариста, режисера та продюсера Роланда Еммеріха. У головних ролях: Джейк Джилленгол та Деніс Квейд. У рамках зустрічі планується перегляд фільму, вирішення різноманітних завдань та дискусія англійською мовою!

Ласкаво просимо всіх, хто зацікавлений у вивченні англійської мови!

Для реєстрації потрібно перейти за посиланням.

Модератор заходу: Москалець Олена, доцент кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології Університету Грінченка.

Контактна особа: Колбасюк Лоліта, секретар Наукового товариства Університету Грінченка.

Створено: 20/02/2018 16:30