Запрошуємо до безкоштовної публікації в електронному науковому виданні «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

Електронне наукове видання

“ВІДКРИТЕ ОСВІТНЄ Е-СЕРЕДОВИЩЕ СУЧАСНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

Кінцевий термін прийому рукописів до № 1 (4), 2018 — 15.03.2018 р.

Статті публікуються безкоштовно.

Шановні науковці!

Запрошуємо Вас до подання рукописів для публікації в електронному науковому виданні «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету».

«Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» — електронне наукове видання (ISSN: 2414-0325) з міжнародною редакційною колегією, до складу якої входять науковці Польщі, Чехії, Португалії, Словаччини, Іспанії, Росії, Канади, Туреччини, Нідерландів та України. Головним редактором є Наталія Морзе, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України.

Індексування видання: ERIH PLUS, PKP Index, Information Matrix for the Analysis of Journals, I2OR, Journal Imapact Factor, CiteFactor, Cosmos Impact Factor, Systematic Impact Factor, Google Scholar та інші.

Інформація про видання

Галузь: Педагогічні науки