Images-loading

Конкурс для викладачів Університету для участі у програмі Еразмус+ КА1 в Університеті Фоджа (Італія)

Поділитися

Кінцевий термін подачі документів: 20 березня 2018 року

Контактна особа: Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.272-18-62

Шановні викладачі Університету Грінченка!

Оголошується конкурс для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+КА1 в Університеті Фоджа (Італія).

Спеціальності Університету Фоджа: «Правознавство», «Економіка», «Італійська мова та література», «Педагогіка», «Фізичне виховання і спорт».

Сайт Університету Фоджа: https://en.unifg.it/

Викладачі – учасники програми Erasmus+ КА1, отримають стипендію для проходження стажування в Університеті Фоджа. Необхідна умова стажування – проведення лекцій, налагодження наукової та викладацької співпраці.

У Конкурсі можуть брати участь викладачі Університету Грінченка, які відповідають наступним вимогам:

1. Працюють на постійній основі в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

2. Володіють італійською або англійською мовою не нижче рівня B2.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 20 березня 2018 року подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к. 205) такі документи (в електронній і паперовій формі):

1. Ксерокопію закордонного паспорту (перша сторінка).

2. Коротке резюме італійською або англійською мовою із зазначенням публікацій (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4).

3. Сертифікат про підтвердження знання італійської або англійської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) та поставити печатку відповідного інституту/факультету.

4. Мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

 
Створено: 03/03/2018 00:13