Дата: 17 вересня 2018 року
Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б
Час:  початок урочистостей о 10:00

Відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція в Київському університеті імені Бориса Грінченка17 вересня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться офіційний прийом делегації Китайської академії соціальних наук на чолі із віце-президентом академії, депутатом Всекитайських зборів народних представників, академіком Лі Пейліном.

Передбачені урочистості з нагоди відкриття першого в Україні Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція у Київському університеті імені Бориса Грінченка, Міжнародна наукова конференція “Трансформаційні процеси в сучасному суспільстві: українсько-китайський контекст” (до 5-ї річниці Ініціативи “Один пояс, один шлях”).

У заході планується участь Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея.

Створено: 05/09/2018 16:32