Тренінг «Сторітелінг в освітньому процесі»

Дата: 16 квітня 2019 року
Час: 16:50
МІсце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у тренінгу «Сторітелінг в освітньому процесі», спрямованого на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей викладачів ЗВО та вчителів початкової і середньої ланки освіти, що буде проведений в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED».

На тренінгу Ви матимете можливість ознайомитися з поняттям «сторітелінг», розглянути основні цілі та функції сторітелінгу, створити власну цифрову історію, ознайомитися із застосуванням коміксів в освітній діяльності та навчитися працювати з електронними ресурсами для їх створення.

Для участі в тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням. За результатами навчання Ви отримаєте відповідний електронний сертифікат Університету Грінченка.

Тренінг відбудеться на базі Київського університету імені Бориса Грінченка 16.04.2019 о 16:50 (вул. Маршала Тимошенка, 13Б). Аудиторію буде повідомлено додатково після реєстрації.

Вимоги до учасників:

• Особиста вмотивованість до отримання нових знань і навичок та передачі інноваційного досвіду;
  • Володіння англійською мовою на середньому рівні або В2.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

Тел.: +38 093 893 35 31

Створено: 11/04/2019 18:42