Запрошуємо всіх бажаючих завітати на новорічне засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу Movie Club KUBG

Дата: 15 грудня 2017 року
Час: 14:00
Місце: Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка (просп. Гагаріна,16), ауд. 27

Казковий настрій, віра у дива та добро – що може бути краще напередодні свят? Наукове товариство Університету Грінченка запрошує на новорічне засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу Movie Club KUBG. Дивитимемося і обговорюватимемо відомі короткометражки англійською мовою! Приходьте, радо зустрінемо!

Модератор: Кірюшина Катерина, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу

Для реєстрації у заході перейдіть за посиланням.

Контактна особа: Колбасюк Лоліта

12 15 nauk klub