Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та аспірантів "Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки"

IMG 6057618 квітня 2013 року
вул. Тимошенка

18 квітня 2013 року у рамках святкування 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка в Університеті пройшла ІІІ щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція для аспірантів та молодих учених “Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки”.

У заході взяли участь молоді учені не лише з України, а й Канади та США.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Хоружа Людмила Леонідівна, проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор.

На пленарному засіданні з науковими доповідями виступили: Дудар Ольга, голова Ради молодих учених Київського університету імені Бориса Грінченка, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук (доповідь “Роль особи в історії (на прикладі постаті Бориса Грінченка)”); Єсипенко Дмитро, науковий співробітник Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, кандидат філологічних наук (доповідь “У боротьбі за читача: Борис Грінченко і московські лубочники-книговидавці”); Погребняк Інга, старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Громадське і приватне в епістолярії Бориса Грінченка”); Семків Ростислав, доцент кафедри філології Національного університету “Києво-Могилянська академія”, директор видавництва “Смолоскип”, кандидат філологічних наук (доповідь “Іронія як засіб трансформації пострадянської ідентичності: українська література кін. ХХ – поч. ХХІ ст.”); Ковальчук Сергій, докторант Інституту Освіти Торонтського університету (Канада) (доповідь “Якісні методи в педагогічних дослідженнях: створення нових знань та бачень”); Мороз Владислав, голова Товариства молодих учених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (“Особливості діяльності Товариства молодих учених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця”).

Цього ж дня учасники конференції взяли участь у секційних засіданнях.