Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство»

DSC0536603 грудня 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

3 грудня 2014 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство» у рамках діяльності Консорціуму Проекту Програми Темпус ELITE – Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging.

Організатори та учасники Конференції – члени Консорціуму: Каунаський технологічний університет (Литва), Університет Тампере (Фінляндія), Університет Грінвіча (Сполучене Королівство), Ranmore Consulting Ltd. (Сполучене Королівство), Естонська бізнес-школа (Естонія), Київський університет імені Бориса Грінченка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Міністерство освіти і науки України, НАПН України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний авіаційний університет, Донецький державний університет Управління, Національна академія державного управління при Президентові України, Асоціація з управління персоналом HRFORUM.

Зі вступним словом до учасників конференції звернувся Віктор Огнев’юк, доктор філософ. наук, професор, академік НАПН України, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка. «Участь у програмі Темпус і спілкування з нашими партнерами є дуже важливими для нас» – зазначив Віктор Олександрович і подякував іноземним колегам-учасникам Програми за надану можливість відвідати їх університети у Фінляндії та Сполученому Королівстві з метою обміну досвідом у сфері університетського лідерства. Модератором конференції була Світлана Калашнікова, доктор пед. наук, проф., в. о. директора, Інститут вищої освіти, НАПН України.

Далі робота продовжилася за наступними секціями «Розвиток лідерства для сфери освіти (education leadership)», «Розвиток лідерства для сфери державного управління (public leadership)», «Розвиток лідерства для сфери бізнесу (business leadership)» та засіданням Міжнародного круглого столу для керівників закладів вищої освіти «Розвиток лідерського потенціалу університетів». За результатами конференції було проведене підсумкове засідання.

Київський університет імені Бориса Грінченка представляли Валерія Міляєва, доктор псих. наук, доцент, завідувач НДЛ культури лідерства, Валерій Павлюк, канд. наук з держ. управління, доцент кафедри державного управління та управління освітою Інституту суспільства, Неля Лебідь, канд. псих наук, завідувач відділу псих. досліджень НДЛ культури лідерства, Ірина Линьова, канд. пед. наук, доцент кафедри державного управління та управління освітою Інституту суспільства.