Ви тут: Головна Про Університет Новини Конференції, семінари Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка

konf chleniv delegativ 312 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

12 жовтня 2016 року відбулася Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

На порядок денний були винесені такі питання:

• Про обрання таємним голосуванням голови Наукового товариства Університету.
  • Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.

За підсумками таємного голосування головою Наукового товариства Університету Грінченка став Куцик Руслан, аспірант, лаборант кафедри історії України Історико-філософського факультету.

За поданням новообраного голови секретарем Наукового товариства було призначено Колбасюк Лоліту, студентку ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» Факультету права та міжнародних відносин.

ВІТАЄМО Куцика Руслана та Колбасюк Лоліту і бажаємо подальших успіхів на благо нашого Університету!