Відкриття Центру турецької мови та культури

325 лютого 2011 р.
Відкриття Центру турецької мови та культури
вул. Тимошенка, 13б, ауд. 210

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося відкриття Центру турецької культури та мови (у навчальному корпусі за адресою просп. Маршала Тимошенка, 13б).
У церемонії відкриття взяв участь Посол Туреччини в Україні Ахмет Бюлент Меріч.
Під час робочої зустрічі Посла з ректором Університету Віктором Олександровичем Огнев’юком відбулося обговорення міжнародної співпраці у сфері освіти, зокрема, можливостей обміну студентами, викладачами, залучення носіїв мов до викладання турецької мови в Україні.  Посол Туреччини в Україні Ахмет Бюлент Меріч ініціював відкриття в Туреччині (на базі одного із університетів) кафедри української мови та запросив викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка долучитися до реалізації цієї ідеї, яка буде сприяти укріпленню культурних стосунків між Україною та Туреччиною.