Китайське свято весни

25616 лютого 2011 р.
Концертна програма, присвячена китайському Святу Весни
15.30 – 17.00 (вул. Тимошенка 13б, актова зала)

16 лютого 2011 р. до Київського університету імені Бориса Грінченка прибула делегація у складі 35 осіб – викладачів і студентів Чжецзянського педагогічного університету на чолі з проректором Цзян Гоцзюнь.

Склад делегації:

• Цзян Гоцзюнь – проректор Чжецзянского педагогічного університету

• Сю Ліхуа – Начальник Канцелярії з розповсюдження китайської мови за кордоном (Ханьбань)

• Ге Юнхай – професор Чжецзянского педагогічного університету

• Гао Юйхай – директор Інституту Конфуція при Луганському національному университеті імені Тараса Шевченка

• Не Чжипін – професор Чжецзянского педагогічного університету

• Студенти Чжецзянского педагогічного університету

Програма візиту:

• 13.00 – прибуття делегації до Університету (навчальний корпус за адресою м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13б).

• 14.00-15.00 – Робоча зустріч керівництва делегації із ректором Київського університету імені Бориса Грінченка В. О. Огнев’юком.

• 15.30-17.00 – Лекція та концертна програма (актовий зал навчального корпусу).

• 17.00 – Від’їзд делегації з Університету.

Під час робочої зустрічі між керівництвом делегації та керівництвом Київського університету імені Бориса Грінченка обговорювалися питання співробітництва між університетами щодо викладання китайської мови, організації програм обміну студентами, закордонного стажування та створення ресурсного центру для підвищення кваліфікації викладачів китайської мови.