Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Засідання ректорату 21 серпня 2012 р.

Засідання ректорату 21 серпня 2012 р.

GEDC017621 серпня 2012 р.

Виїзне засідання ректорату

21 серпня 2012 року під головуванням В.Огнев’юка пройшло засідання ректорату, на якому розглядалися питання стратегічного розвитку університету, планування роботи на наступний навчальний рік та забезпечення сприятливих умов для розвитку студентів. Особливу увагу було приділено питанням формування корпоративної культури персоналу університету. Були розглянуті  кадрові питання та внесені пропозиції до змін у штатному розписі. На завершення було презентовано новий сайт університету, який буде введений в дію з 1 вересня цього року. З усіх питань було прийнято узгоджені рішення.