Ви тут: Головна Про Університет Новини Події День фізичної культури та спорту

День фізичної культури та спорту

IMG 99977 вересня 2012 р.

вул. Тимошенка, 13-Б

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулись урочистості. Вранці керівництво Університету, викладачі та студенти кафедри фізичного виховання зустрілися у конференц-залі. Ректор Віктор Огнев’юк сердечно привітав усіх зібравшихся з святом та подарував кафедрі спортивний інвентар. У форматі діалогу було розглянуто нагальні питання, такі як стажування викладачів фізкультури закордоном, створення нових спортивних секцій та ін.

Святкування продовжилось спортивними змаганннями. У програмі були: легкоатлетичні забіги, естафети, турніри з окремих видів спорту тощо, в яких взяли участь студенти всіх курсів Університету. І, звичайно, не обійшлось без кубків і медалей переможцям.

День фізичної культури та спорту був започаткований Президентом України Леонідом Кравчуком у 1994 році. В цей день вся країна згадує імена Олега Блохіна, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Ганни Безсонової, Жанни Пінтусевич та інших видатних спортсменів України всіх часів.

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події День фізичної культури та спорту