Посвята в Університетському коледжі

IMG 94431 вересня 2012 р.
10.00, просп. Ю. Гагаріна, 16

В суботу, 1-го вересня, відбулась святкова посвята учорашніх школярів у першокурсники Коледжу!
На святі були присутні ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк, проректори Олексій Жильцов, Таїсія Бєлофастова, директори інститутів, що входять до складу Університету, Олена Бондарева, Віктор Юрченко, Ольга Безпалько, Михайло Войцехівський, заслужений працівник освіти, член-кореспондент НАПН України Михайло Степко, команда коледжу, студенти та їх батьки.
Після привітання зі святом ректор Університету вручив першокурсникам студентські квитки. Після церемонії вручення студентських квитків усі присутні насолоджувалися чудовим святковим концертом студентів коледжу.
У кінці заходу, за гарною традицією усі присутні співали гімн Київського університету імені Бориса Грінченка.
Університетський коледж є складовою частиною Київського Університету імені Бориса Грінченка. Сутнісною відмінністю Університетського коледжу від інших навчально-наукових структурних підрозділів Університету є здійснення загальноосвітньої підготовки у поєднанні з підготовкою молодшого спеціаліста, сприяння формуванню основи професійних умінь і навичок та, водночас, долучення до унікального університетського освітнього простору та культури.