Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Дев’ята нарада партнерів Альянсу USETI

Дев’ята нарада партнерів Альянсу USETI

318 вересня 2012 р.

18 вересня 2012 року відбулася дев’ята нарада партнерів Альянсу для розвитку Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI).  Ця програма впроваджується в нашій країні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
В нараді взяли участь Перший заступник Міністра МОНмолодьспорту –  Є.М. Суліма, керівник відділу координації та розробки стратегії програм USAID – Гай Марторана,  представники Українського центру якості оцінювання освіти та партнери Альянсу.
На нараді для обговорення були представлені такі питання: вдосконалення вступу до ВНЗ на прикладі 2009-2010 навчального року, досягнення і виклики вступної кампанії 2012 р. та її статистичний аналіз.
Наш Університет є членом Альянсу з 2010 р., ми активно беремо участь в обговоренні нагальних питань, пов’язаних з впровадженням та вдосконаленням зовнішнього тестування в Україні. У нараді взяла участь завідувач НДЛ міжнародних проектів – Вдовиченко Г.В.