Візит делегації з Бутану

вул. Тичини, 17
вул. Давидова, 18/2
10:00

Для ознайомлення із розвитком системи дошкільної освіти в Україні Київський університет імені Бориса Грінченка відвідала делегація з королівства Бутан. Візит відбувся 2 жовтня 2012 р. на базі Педагогічного інституту та Інституту післядипломної педагогічної освіти. У ході зустрічей гості ознайомилися із системами підготовки та професійного розвитку фахівців із дошкільного виховання, які реалізуються в Університеті.  В свою чергу, гості розповіли про систему освіти Бутану та освітні реформи, які зараз відбуваються в цій країні.

Королівство Бутан знаходиться між Індією та Китаєм. Його населення складає 708 тис. осіб, 75% яких сповідують буддизм. Більше половини території країни відведено під заповідники, а основне джерело експорту - електроенергія. Замість показника ВВП (валовий внурішній продукт) тут діє показник ВНЩ (валове національне щастя). До 2008 р. політична система Бутану вважалася абсолютною монархією, але чотири роки тому король країни сам виявив бажання до розбудови демократії в країні та виборів першого парламенту.