Інноватика в сучасній освіті

IMG 4793 116 жовтня 2012 р.
вул. Салютна, 2-Б
«КиївЕкспоПлаза»

16 жовтня розпочала свою роботу IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті», у якій наш Університет взяв активну участь.
Виставка представила 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з усіх регіонів України.
Виставка проходить з 16 по 18 жовтня за адресою м.Київ, вул. Салютна, 2-Б «КиївЕкспоПлаза» (павільйон № 2).

За результатами участі у виставці Університет отримав золоту медаль у номінації «Інновації у співпраці вищих навчальних закладів з ринком праці»;
диплом за активне упровадження інноваційних освітніх технологій та 3 іменні подяки.