Візит делегації з Чжецзянського педагогічного університету

IMG 796125 жовтня 2012 р.
вул. Воровського 18/2

25 жовтня 2012р. Університет приймав делегацію з Чжецзянського педагогічного університету (м. Дзіньхуа, Китайська народна республіка).
Відбулися переговори між ректорами університетів – Огнев’юком В.О. та У Фенмінь (Wu Fengmin).  До складу делегації КНР входили Го Гуанчу (Guo Guangchu) – начальник відділу міжнародного співробітництва; Сюй Ліхуа (Xu Lihua), начальник канцелярії поширення китайської мови; Ші Фанбо (Shi Fangbo), заступник  начальника  фонду  державного ресурсу; Лі Цзіхуа (Li Jihua), директор Інституту Конфуція  при Луганському Національному  університеті ім. Тараса Шевченка.    У зустрічі взяли участь – начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Добровольська О.М., проректор з науково-методичної та навчальної роботи –  Жильцов О.Б., проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи - Турунцев О.П., директор Гуманітарного інституту - Бондарєва О.Є., завідувач НДЛ міжнародних проектів - Вдовиченко Г.В.
Під час зустрічі були досягнуті домовленості щодо створення Центру китаєзнавства в нашому Університеті, обміну студентами і викладачами між обома університетами, сприяння розвитку Центру українознавства в ЧПУ.