Лекції з когнітивної теорії метафор від професора з Амстердаму Герарда Стена

IMG 662428 жовтня - 2 листопада 2012 р
вул. Тимошенка 13-Б

Герард Стен, професор Вільного університету Амстердаму, з 28 жовтня по 2 листопада читав у Київському університеті імені Бориса Грінченка курс лекцій з когнітивної теорії метафор під назвою «Метафора, свідомість та час: парадокс метафори та його вирішення».

Доктор Герард Стен є визнаним у Європі та світі лінгвістом, засновником наукового Центру досліджень метафори, керівником дослідницької програми "Мова, когніція і комунікація" та автором 17 монографій. Його новітній підхід до наукового міждисциплінарного аналізу метафори базується на емпіричних даних та доповнює здобутки когнітивного підходу до вивчення цього явища. Детальніше ознайомитися з працями професора Г. Стена можна тут:
Цілісний і системний курс від дослідника пропонувався молодим і досвідченим науковцям, аспірантам і магістрантам Університету, які займаються філологічними дослідженнями та володіють англійською мовою на професійному рівні. Після закінчення курсу слухачі отримали сертифікати про наукове стажування.