img 75359 листопада 2012 р.

Сьогодні, 9 листопада, у нашому Університеті Національне радіо України провело традиційний Всеукраїнський диктант національної єдності, присвячений Дню української писемності. Це свято було започатковано Указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, монаха Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), давньоруського письменника і літописця, одного з авторів "Повісті временних літ".

Диктант провів доцент нашого Університету, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

У написанні диктанту взяли участь усі структурні підрозділи Університету: Інститут мистецтв, Інститут суспільства, Гуманітарний інститут, Інститут психології та соціальної педагогіки, Педагогічний інститут та Університетський коледж.