Святкування Дня Університету

IMG 1333Грудень 2012 р.
Загальноуніверситетські підрозділи, інститути та коледж

6 грудня 2012 р. грінченківська родина відзначала День університету.
В цей день в стінах Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася низка святкових заходів. Було відкрито Навчально-виробничий комплекс "АстудіЯ" (Центр телерадіожурналістики), в якому студенти  зможуть практикуватись у ролі ведучих програм та самостійно монтувати сюжети. Також було презентовано SMART-центр, який дозволить студентам та викладачам опановувати новітні інформаційно-комунікаційні технології.
Святкування продовжилося урочистостями, під час яких ректор Віктор Огнев’юк та заступник голови КМДА Леонід Новохатько вручили співробітникам та студентам почесні грамоти за вагомі внески до розвитку Університету. Кульмінацією свята стала театральна вистава «Люкс для іноземців» театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв», яка відбулася в актовій залі Університету.