Зустріч творчих людей «Природні молитви: жінка та весна»

IMG 085627 лютого 2013 року
Київський міський центр по роботі з жінками
м. Київ, вул. Мельникова, 20

27 лютого у Київському міському центрі по роботі з жінками (Київської міської державної адміністрації) була проведена зустріч творчих людей «Природні молитви: жінка та весна». У святі брали участь представники Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці КМДА, Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва, Української асоціації видавництв та книгорозповсюджувачів, Міської Ради ветеранів, професійно-технічних навчальних закладів столиці. У засіданні Літературного клубу брали участь і студенти нашого Університету. За давньою традицією і у творчій співпраці ця зустріч ще раз підтвердила значущість високого літературного слова як багатогранного аспекту виховання і впливу на молодь. Під час проведення заходу лунали авторські поетичні рядки, виступали прекрасні, натхненні творчістю жінки-митці, яких можна назвати взірцем мужності, сили духу, людини з великою жагою до життя і разом з тим з тонким почуттям гумору і безмежною любов’ю до людей.

Цього вечора мали приємну нагоду прочитати свої власні поезії і наші Грінченківці : студентка 4 курсу Інституту суспільства - Ольга Вернигоренко та студентка 1 курсу Гуманітарного інституту – Цокало Вікторія. Їх поетичні рядки лунали впевнено, мрійливо і неординарно. Романтичне сприйняття оточуючого світу Вікторією здивувало всіх присутніх, адже так позитивно мислити може тільки людина з великим серцем. Поезії Ольги надихали на роздуми про жіночу долю, кохання, таку одвічну тему, як «він та вона…» Взагалі аура свята була позитивною, доброю та світлою. У Центрі жінками-митцями столиці було розгорнуто прекрасні виставки картин та вишитих Ікон. Давня дружба між Центром та Університетом дає можливість нашим студентам розкрити свої таланти, набути навичок комунікативності.