Відзначення Міжнародного дня театру в Університеті

головна27 березня 2013 року
вул.Маршала Тимошенка, 13-Б (Концертна зала)

27 березня 2013 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка з нагоди Міжнародного Дня театру в рамках проекту «Театр-студія сучасної п'єси», відбувся повторний перегляд моно-вистави «Дикий мед у рік Чорного півня» (драматург - Олег Миколайчук, режисер – Олена Шапаренко, автор музики – бандурист, Народний артист України - Роман Гриньків, звукорежисер – Олексій Дудченко). Перегляд було проведено для молоді столиці за підтримки соціальних служб Оболонського, Дніпровського, Дарницького, Солом`янського, Святошинського районів м. Києва, а також викладачів та учнів закладів професійно-технічної освіти м. Києва та наших студентів. На початку вистави гостей привітала проректор Університету з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастова Таїсія Юріївна. Вона висловила сподівання, що під час перегляду молоді люди отримають відповіді на актуальні питання, замисляться про морально-етичні відносини в родинах та серед друзів, свою відповідальність до прийняття життєвих рішень. Яскравий, динамічний образ головної героїні, що опинилася під тиском складних психологічних та соціальних проблем і болюче шукає їх вірного вирішення, прислухаючись свого серця та материнського почуття, створила молода актриса Олена Огороднійчук-Обанюк. Сучасна молодь потребує сучасної мистецької провокації, яка наштовхує на роздуми. Саме такий мистецькій твір і пропонується Татром-студією сучасної п'єси Київського університету імені Бориса Грінченка. Глядачі дуже позитивно сприйняли фінал вистави – ствердження всеперемагаючої любові до народження своєї дитини. По закінченні перегляду, спілкування між представниками соціальних служб, проректором Університету з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, співробітниками Навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів продовжилось у форматі обговорення перспектив подальшої плідної співпраці, оскільки даний захід є втіленням соціальної взаємодії нашого Університету, як культурно-освітнього осередку, з молоддю м.Києва.