Міжнародна виставка «Освіта та кар`єра - 2013»

головна11 березня 2013 року
«Український дім» (м.Київ, вул. Хрещатик, 2)

«Виставки — це літописці прогресу. Вони

реєструють досягнення світу. Вони

стимулюють енергію, підприємливість та

інтелект людей і підживлюють людський геній.

Кожна виставка, велика чи мала, допомагає

цьому рухові вперед».

Вільям МакКінлі, Президент Сполучених Штатів Америки, 1901

Сьогодні наш Університет розпочав свою участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар`єра - 2013», яка проходить в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11 по 13 квітня 2013 року.

Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням Кабінету міністрів України. Організатори виставки Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. Це найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів: більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки.

За попередніми результатами участі у виставці Університет отримав Гран-прі в номінації «Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу».

Завітайте до стенду нашого Університету!

Розклад роботи стенду Університету:

• 11 (чт.) та 12 (пт.) квітня з 10.00 до 18.00
  • 13 (сб.) квітня з 10.00 до 16.30