Методологічний семінар «Інформатизація навчально-наукової діяльності Університету»

2013411 2

11 квітня 2013 року
вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

11 квітня 2013 року, на прохання науково-педагогічних працівників Гуманітарного інституту, проректором з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В. проведено методологічний семінар, під час якого розглянуто питання:

1. Шляхи використання ЕНК у навчальному процесі. Планування та проведення педагогічного експерименту.

2. Інституційний репозиторій Університету та індекс цитування наукових праць викладачів.

3. Політики та вимоги  наукометричних БД до оформлення наукових статей. Тестовий доступ до наукометричних баз даних.

Аналогічні семінари заплановано в Педагогічному інституті (16 квітня, 14.30 год.), Інституті суспільства (17 квітня, 12.00 год.), Інституті психології та соціальної педагогіки (20 квітня, 10.00 год.).