Фестиваль-конкурс Клубу Веселого Настрою на Кубок Ректора

IMG 6057621 квітня 2013 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

18 квітня 2013 року в нашому Університеті відбувся традиційний фестиваль-конкурс Клубу Веселого Настрою на Кубок Ректора - 2013. За творчою концепцію режисера Дмитра Левіта, тема гри «Сезон успіху» - співзвучна устремлінням сучасної молоді.

Виступи команд оцінювало компетентне і незалежне журі, до складу якого увійшли:

АНДРІЙ КНЯЗЬ - Заслужений артист України;

ІННА ПРИХОДЬКО - Чемпіон Вищої Української Ліги КВН, Учасниця Вищої Ліги (Москва), актор і автор багатьох українських гумористичних програм: скетчком "ДОМКОМ", сітком "Недоторкані", скетчком "Шури-мури", шоу "Добрий вечір", "Велика різниця по-українськи", учасниця теле-шоу "Україна має талант";

АНДРІЙ БУРИМ - капітан команди КВН "Ва-Банк" м. Луганськ, резидент Камеді Клаб Україна, резидент "Убойна Ліга" Москва, актор, телеведучій;

ОЛЕКСАНДР ЗАРУБЄЙ -  учасник  команди КВН "Ва-Банк" м. Луганськ, резидент Камеді Клаб Україна, резидент "Убойна Ліга" Москва, актор;

ВОЛОДИМИР ЖУРАВЛЬОВ –  учасник команди КВН "Збірна Крима", резидент Камеді Клаб Україна, актор.

Ведучими були Кеуш Олег (студент Інституту мистецтв) та Марія Михайленко (Інститут психології та соціальної педагогіки). В залі царювала неймовірно піднесена атмосфера, створена потужною і креативною підтримкою вболівальників.

Перемогу у нелегкій боротьбі здобула команда «ART-Land» Інституту мистецтв, яка вразила всіх членів журі креативністю, винахідливістю, кумедними образами та неймовірною енергетикою!

Друге місце посіла команда «Шосте місце» (Інститут суспільства), третє – команда ««No name» (Університетський колледж).

Перемогу у номінації «Найкращий жарт» здобула команда «ППЦ» (Гуманітарний інститут), «Сюрпризом Фестивалю» стала команда «Р.S.» (Інститут психології та соціальної педагогіки), а почесна номінація «Майбутнє КВН» знайшла свого володаря в обличчі неповторної команди «Бульвар Davidoff» (Педагогічний інститут).

В цілому, журі високо оцінило рівень підготовки команд та професійність організаторів фестивалю.

Вітаємо переможців!

До зустрічі у наступній грі КВН на Кубок Ректора – 2014!