День української культури у Центрі індійської культури «Sanskriti»

IMG 6057625 квітня 2013 року
Центр індійської культури «Sanskriti»

25 квітня 2013 року в Центрі індійської культури «Sanskriti» відбувся День української культури. Від Київського університету імені Бориса Грінченка у заході брали участь: Перепельченко Оксана Володимирівна – завідуюча Навчально-методичним центром соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, у її виконанні прозвучала пісня “a cappella” – «Червона калина». Студенти Інституту мистецтв - Колоколов Олександр з піснею - «Я люблю Україну свою» та Прокопчик Юлія з піснею - «Мої Карпати» подарували всім прекрасні незабутні хвилини радості.

У цей день була відкрита виставка народних майстрів України: української сорочки, українського рушника, виставка пасхальних яєць. Свою поетичну творчість дарували представники літературних клубів столиці. Дитяча делегація зі Скандинавської гімназії приготувала декілька хореографічних композицій.

Працівники Центру індійської культури щиро вітали всіх і дякували за теплу атмосферу, створену українськими делегаціями, святковий піднесений настрій, особливу харизму теми заходу, адже Індія і Україна споріднені . Як зазначила Гончарук Галина Йосипівна – Президент Асоціації ділових жінок м.Києва «Киянка»: «Це – велике свято культур і єднання сердець, і дуже добре, що в таких заходах бере участь молодь, адже їм потрібно знати, що тільки мовою добра і любові можна покращити світ»