Засідання ректорату 10 червня 2013 року

IMG 6057610 червня 2013 року
вул. Воровського 18/2

На черговому засіданні ректор В.О.Огнев’юк поінформував про планування тренінгів з лідерства-служіння для співробітників та студентів Університету 2013-14 навчальний рік та про підготовку до Урочистого засідання з нагоди 150-річчя від Дня народження Бориса Грінченка, яке відбудеться 9 грудня 2013 р.

Проректор з наукової роботи Л.Л.Хоружа повідомила про проведену роботу над оновленням змісту навчального посібника «Я-студент» та про планування роботи на наступний навчальний рік

Про хід підготовки до вручення дипломів Університету, які традиційно пройдуть в кінці червня, поінформувала всіх присутніх проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Т.Ю.Бєлофастова.

Завідувач НДЛ міжнародних проектів Г.В.Вдовиченко доповіла про підготовку до підписання договорів співпраці з зарубіжними університетами, а саме з Університетом Гранади (Іспанія) та Омським державним університетом імені Ф.М.Достоєвського (Росія).

На ректораті також обговорювалися питання створення підрозділів з ІКТ компетентності в Інститутах, планування електронного інформаційного довідника для нових співробітників Університету, важливість дотримання рекомендацій до зовнішнього вигляду студентів та інші нагальні питання поточної діяльності Університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення.