Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Гостьова лекція професора Пфейфера, викладача Лейпцігського університету (Німеччина)

Гостьова лекція професора Пфейфера, викладача Лейпцігського університету (Німеччина)

IMG 6057616 травня 2013 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

16 травня в рамках проекту «Гостьові лекції в КУ імені Грінченка» перед студентами Інституту суспільства виступив професор Університету м. Осло (Норвегія), викладач Лейпцігського університету (Німеччина) - Вольфрам Пфейфер. Проф. Пфейфер прочитав лекцію на тему: «Особливості та проблеми працевлаштування студентів суспільних наук: досвід Німеччини».

Виступ пана Вольфрама проходив в інтерактивному режимі, оскільки тема є актуальною для студентської аудиторії. Особливу зацікавленість у студентів викликала дискусія щодо необхідності та можливості викладання підприємницької діяльності в університеті. Студенти також поділились своїм баченням щодо підприємництва як одного із шляхів працевлаштуванням у майбутньому.

Професор Пфейфер висловив свою думку щодо шляхів зміцнення співпраці між Німеччиною та Україною і наголосив на необхідності знання іноземних мов для студентів будь-яких спеціальностей, адже це відкриває додаткову можливість для майбутніх фахівців збагатити свій досвід під час стажування в навчальних закладах Європи.

Під час перебування в нашому Університеті пан Вольфрам зустрівся з Директором Інституту суспільства – Линьовим К.О. та співробітниками НДЛ міжнародних проектів – Вдовиченко Г.В, Липською О.О. Обговорювались питання співробітництва між Лейпцігським університетом і нашим Університетом та можливості участі в спільних міжнародних проектах, які фінансуються фондами ФРН.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Гостьова лекція професора Пфейфера, викладача Лейпцігського університету (Німеччина)