«Лабіринт» – єднає студентську молодь столиці

main1 червня 2013 року
с. Глібівка Київської області

1 червня 2013 року, за доброю традицією, Київський університет імені Бориса Грінченка був представлений на молодіжному спортивно-інтелектуальному турнірі «Лабіринт», організованому первинною профспілковою організацією студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» спільно зі Студентською профспілковою асоціацією м. Києва. В цьому році презентувати наш Університет випала честь студентам Інституту психології та соціальної педагогіки. Гра проходила на території студентського спортивно-оздоровчого табору «Політехнік», що знаходиться у с. Глібівка Київської області.

Разом із грінченківцями до заходу долучилися студенти профспілкового активу НТУУ «КПІ», Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського національного університету технологій та дизайну, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету харчових технологій, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного транспортного університету, Київського національного лінгвістичного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Перший день червня додав ентузіазму – погода видалася чудовою і сонячною. З самого ранку учасників гри захопив вир емоцій під час проходження туристичних етапів змагань: «Ліана», «Естакада», «Медицина», «Водні змагання», «Спуск», «Бум», «Метелик» та ін. Адреналіну додало веслування на байдарках та катамаранах. Також пройшли змагання із футболу, волейболу, відбулась творча презентація команд.

Поспілкуватися зі студентами та підтримати їх приїхав голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, який побажав молоді бути завжди творчими та активними.

Першість у спортивно-інтелектуальній грі «Лабіринт» здобула команда наших нових друзів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, але грінченківці проявили себе як творча, дружелюбна та найвеселіша команда.Майбутні психологи підтримували та мотивували всі команди, дарували гарний настрій учасникам та організаторам конкурсу. Головне - це нові друзі, адже «Лабіринт» - єднає студентську молодь столиці.

Спортивно-інтелектуальна гра «Лабіринт серед ВНЗ м. Києва 2013»