Стартувала вступна кампанія — 2013!

img 834601 липня 2013 року
вул. М.Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 1 липня, розпочала свою роботу приймальна комісія Київського університету імені Бориса Грінченка.
Вже о 8 годині ранку біля корпусу на вул. Маршала Тимошенка, 13-Б вишикувалась черга з абітурієнтів, їх батьків та друзів.
На вході до Університету вступників зустріли та привітали ректор, проректори, директори інститутів та студенти.
Першому у черзі вступнику було вручено спеціальний подарунок від ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України Віктора Олександровича Огнев’юка. Щасливою володаркою корпоративної футболки та бейсболки стала абітурієнтка, яка своєю майбутньою професію обрала напрям підготовки “Дошкільна освіта”.
Зі слів дівчини, вона з дитинства мріяла стати вихователем у дитячому садку, а отримавши направлення від Київської міської державної адміністрації до нашого Університету, жодної хвилини не вагалася з обранням ВНЗ.
Столичний Університет готовий до вступної кампанії та з нетерпінням чекає на своїх майбутніх студентів!