Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

Покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

DSC0536630 серпня 2013 року
м. Київ, вул. Воровського, 18/2

Традиційно, у рамках низки заходів, пов’язаних з початком нового навчального року, відбулися короткий мітинг і урочисте покладання квітів до пам’ятника Борису Грінченку – видатному українському письменнику, вченому, фольклористу, етнографу, філологу, педагогу та громадському діячеві, чиє ім’я носить наш Університет.

Засвідчити свою повагу та вдячність ідейному лідеру університету прийшли: ректор, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Огнев’юк; проректори; керівники структурних підрозділів та студенти.

Вшанування пам'яті Бориса Дмитровича продовжилось на Байковому кладовищі біля його могили.