Подяка дарувальникам до Всеукраїнського дня бібліотек

DSC0536630 вересня 2013 року
м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

Бібліотека Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює щиру подяку ректору Університету Віктору Олександровичу Огнев’юку за подаровану літературу (45 назв)

Це прекрасна історична серія «Невідома Україна»; тритомне видання С. Коваленка «Україна під булавою Богдана Хмельницького»; ошатні видання «Україна: герби та прапори», «Художественно иллюстрированный альбом Всероссийской выставки 1913 года в г. Киеве» Вечерський В. «Українські монастирі»; Корнієнко О.»Нариси військової історії України. Сумський слобідський козацький полк 1659-1765 рр..» та ін.

Двотомник «Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей»; «Чикаленко і П. Стебницький. Листування. 1901-1922 роки; Праця В.Шевчука «Пізнаний і непізнаний Сфінкс : Григорій Сковорода сучасними очима».

Висловлюємо щиру подяку ректорату за поповнення фондів бібліотеки творами сучасних українських письменників та філологічними словниками (список):

Висловлюємо щиру подяку почесному професору Університету Василю Васильовичу Яременку за подаровану літературу, зокрема, «Українську антологію державотворення» : у 10т.; власні праці „… Літератури дивна течія ..”. Кн. 1,2.; «Трагічний оптимізм : Літературний портрет Олександра Олеся», а також за передану в дарунок «Велику радянську енциклопедію» у 49 т. та Історичну енциклопедію у 16 т.

Висловлюємо щиру подяку канд. пед. наук, доценту кафедри методики і технології дошкільної освіти Наталії Іванівні Богданець-Білоскаленко за подаровану літературу:

• Зорич О. Кардіограма крапки : збірка прози та поезій,
  • Стрілько В. Родинна пам’ять,
  • Білкей В. Не забуваймо незабутнє. 20-й річниці незалежності України присвячується, Белей Л., Белей О. Старослов’янсько-український словник,
  • Кобилюх В. Праукраїна і санскрит.

Бібліотека Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює щиру подяку інститутам за поповнення фонду бібліотеки фаховою літературою: Гуманітарному інституту та його студентам, Інституту суспільства, Інституту Людини, Інституту мистецтв, Педагогічному інституту, Інституту післядипломної педагогічної освіти та Університетському коледжу.