Відзначення Дня працівників освіти

DSC053663 жовтня 2013 року
м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

3 жовтня в нашому Університеті пройшли урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти, який традиційно святкується в Україні у першу неділю жовтня. Професійний Міжнародний день працівників освіти був заснований ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні свято встановлено на підтримку ініціативи працівників освіти України згідно з Указом Президента України «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 року.

Урочистості розпочались з нагородження працівників Університету. Наші співробітники отримали понад 80 нагород, зокрема:

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Войцехівського Михайла Федоровича, кандидата педагогічних наук, доцент, директора Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Турунцева Олександра Петровича, проректора з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Сергєєнкову Оксану Павлівну, доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини.

Почесною грамотою Київської міської державної адміністрації нагороджені:

• Бєлєнька Ганна Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент, заступник директор Педагогічного інституту;
  • Волкова Людмила Миколаївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв;
  • Капіруліна Світлана Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики природничо-математичних дисциплін і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» нагороджені

• Борисюк Ніна Артемівна, методист шкільного відділення Університетського коледжу;
  • Леонтьєва Ольга Володимирівна, завідувач науково-методичного центру стандартизації та якості освіти;
  •  Прошкуратова Тамара Сергіївна, Герой України, Заслужений вчитель України, доцент кафедри початкової освіти та гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту, завідувач НМЦ практичної підготовки студентів спеціальностей дошкільна і початкова освіта;
  • Тупиця Юрій Іванович, старший викладач кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту.

Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагороджені:

• Гацко Олена Володимирівна, старший викладач кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту;
  • Левченко Любов Степанівна, начальник відділу доуніверситетської підготовки науково-методичного центру стандартизації та якості освіти;
  • Лозова Ольга Миколаївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Інституту людини;
  • Павлюк Наталія Василівна, керівник навчального відділу Педагогічного інституту;
  • Пляченко Тетяна Миколаївна, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв;
  • Прохорова Наталія Анатоліївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв;
  • Чернявська Ірина Семенівна, викладач кафедри хорового диригування Інституту мистецтв.

Подякою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагороджені:

• Карпенко Віталій Миколайович, водій автогосподарства;
  • Панченко Василь Васильович, помічник проректора з адміністративно господарської роботи;
  • Піскова Світлана Юхимівна, заступник головного бухгалтера;
  • Семеняка Ганна Миколаївна, начальник експлуатаційно-технічного відділу Педагогічного інституту;
  • Шматько Оксана Олександрівна, старший інспектор відділу кадрів.

Нагрудним знаком «За служіння університету» нагороджено Галіну Віру Іванівну, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв, за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток Університету.

Грамотами університету нагороджені 23 співробітники.

Подяки оголошено 34 працівникам.

Також подяками від університету були нагородженні директори шкіл та дитячих садків м.Києва, які плідно співпрацюють з нашим університетом та сприяють в підготовці педагогічних кадрів.

По завершенню офіційної частини святкування колектив університету був запрошений до актової зали на переглядвистави Національного академічного театру російської драми ім.Лесі Українки «Родинна вечеря», за п'єсою французького драматурга Марка Камолетті. Це стало чудовим завершенням відзначення Дня працівників освіти.