Майстер-клас професора Вільяма Добренена (США) «Студентоцентроване навчання»

DSC053664 жовтня 2013 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

4 жовтня 2013 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся відкритий майстер-клас декана факультету загальної освіти Уорнер Пасифік коледжу (США) професора Вільяма Добренена «Студентоцентроване навчання».

Професор Добренен поділився із присутніми викладачами своїми думками стосовно нової парадигми викладання у вищих навчальних закладах – студентоцентрованої. Він зазначив, що будь-який викладач має прагнути зрозуміти своїх студентів та не боятися використовувати нові підходи до навчання. На думку професора, викладач нового покоління приділяє багато часу самопізнанню, а також спілкуванню зі студентами, щоб краще зрозуміти та задовольнити їхні навчальні потреби.

Під час заходу присутнім було запропоновано декілька методів рефлексії, які вони спробували використати у груповій роботі та зможуть застосовувати у викладанні.

Професор Білл Добренен відвідує Університет в рамках реалізації проекту «Лідерство-служіння».