Відкриття ІV етапу соціального проекту «З Києвом і для Києва»

DSC0536619 жовтня 2013 року
м. Київ

Київський університет імені Бориса Грінченка розпочав реалізацію ІV етапу соціального проекту «З Києвом і для Києва», який став одним із напрямів реалізації місії університету – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.

19 жовтня 2013 р. в усіх структурних підрозділах університету відбулось урочисте відкриття ІV етапу проекту.

Урочисті заходи розпочалися з вітального слова ректора університету Віктора Огнев'юка. У своєму виступі Віктор Олександрович подякував усій грінченківській родині за підтримку та відзначив, що наш соціальний проект має дуже багато напрямків, а традицію різнобічності ми успадкували від людини, яку вважаємо ідейним лідером університету – від Бориса Грінченка.

Урочистості присвячені відкриттю проекту продовжились чудовим концертом за участю студентів та викладачів університету.

Проект «З Києвом і для Києва» започатковано науково-педагогічним та студентським колективом університету за підтримки Голови Київської міської адміністрації Олександра Попова і спрямовано на задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці. Соціальний проект створює умови для індивідуальної самореалізації студентів та їх активної участі у громадському житті.

У рамках проекту киянам пропонується відвідувати:

- мовні школи, клуби за інтересами, дискусії, консультації, тренінгові заняття;

- творчі гуртки, студії (хореографічні, образотворчі, вокальні, музичні), концертні програми, конкурси;

- оздоровчі програми, спортивні секції, змагання.

Вже четвертий рік університет безкоштовно надає освітні та культурно-дозвіллєві послуги киянам.

За весь період соціальний проект відвідало близько 27 000 осіб.