Відвідання Шевченківського національного заповідника у місті Каневі

DSC0536618 жовтня 2013 року
м. Канів

18 жовтня 2013 року з метою вшанування пам’яті видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка та на виконання Заходів щодо відзначення 200‑річчя від дня його народження члени ректорату Університету відвідали Шевченківський національний заповідник у місті Каневі.

Відвідини Чернечої гори розпочалися покладанням квітів до могили Тараса Шевченка, екскурсією по музею та Тарасовій світлиці. Окрім того, делегація університету завітала до Свято-Успенського собору, в стінах якого у травні 1861-го перебувала труна з тілом Тараса Шевченка під час  перевезення з Петербурга на вічне упокоєння до Канева.

В другій половині дня у конференц-залі музею за участю професора Маршалла Крістенсена було проведено навчання з культури лідерства-служіння.