Грінченківці на «Х-факторі»!

DSC053665 жовтня 2013 року
м. Київ

З незвичною, але веселою назвою «Клей Угрюмого», молодийталановитий колектив студентів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у складі Максима Маліка, Романа Солоненка, Віктора Яблонського та Максима Дурдаса сміливо увійшов в історію четвертого сезону талант-шоу «Х-фактор»!

Хлопці зачарували суддів та глядачів своїм пісенним поп-репертуаром у власному аранжуванні та особистою творчістю, які вирізняються неймовірною веселою енергетикою! Як у відбірковому турі, так і в подальших  ефірах після їхніх виступів жоден слухач не залишився байдужим, і кожне обличчя в концертному залі світилося посмішкою!

Справжнім проривом став вихід гурту «Клей Угрюмого» в прямі ефіри талант-шоу «Х-фактор 4» у категорії «Колективи», під керівництвом зіркового тренера Ігоря Кондратюка.

Тож давайте разом будемо підтримувати наших грінченківців-конкурсантів SMS-голосуванням у прямих ефірах «Х-фактора», які розпочинаються з 26 жовтня 2013 р. о 1900 на телеканалі СТБ!

Бажаємо нашим хлопцям наснаги, яскравого репертуару, продуктивної творчості та перемоги!!!