Гостьова лекція Dr. David Slykhuis (США)

IMG 73647 листопада 2013 року
м. Київ

7 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась гостьова лекція для магістрів Гуманітарного інституту "Тенденції використання сучасних інформаційних технологій в медіа-комунікаціях" Dr. David Slykhuis, доцента кафедри природничо-наукової освіти в Університеті Джеймса Медісона, де він викладає курси з допоміжних методів науки та навчальних технології. Dr. Slykhuis також є директором Академії змісту навчання в Університеті Джеймса Медісона і співдиректор Центру освіти і пропаганди для високоякісної науки, технологій, інженерії та математики. Dr. Slykhuis нещодавно був обраний президентом для суспільства інформаційних технологій та педагогічної освіти та починаючи з 2014 року буде перебувати на цій посаді протягом трьох років. Його наукові інтереси лежать на перетині науки, технологій та навчання. Він також є єдиним у світі дворазовим Microsoft PIL-TEI видатним вченим, який провів TEI семінари в Стокгольмі і Дубаї.

Зокрема, відбулася яскрава дискусія щодо доцільності використання соціальних мереж та обрання конкретної соціальної мережі. Студенти наголошували на зручності використання Facebook та Вконтакті, а Dr. David Slykhuis звертав увагу саме на Twitter.