Міжнародний день студента в Київському університеті імені Бориса Грінченка

IMG 736414 листопада 2013 року
м. Київ

14 листопада 2013 року весь колектив Київського університет імені Бориса Грінченка яскраво та різноформатно відзначав Міжнародний день студента. Святкова програма цього дня органічно поєднала урочистості, доброчинні та творчі проекти. Дизайнерське оформлення холу вже з першої миті налаштовувало на концепцію святкування, пов’язану з темою «неосяжності освітянського всесвіту та неповторності університетської галактики».

Відбулася зустріч Ректорату зі Студентським парламентом, під час якої лунали привітання зі святом, обмін думками про студентське життя. Всьому складу парламенту були подаровані корпоративні куртки з відповідною символікою.

Оригінальною була перша виставка «Ось ви які!», на якій були презентовані ексклюзивні фото із сюжетами зі студентського життя наших грінченківців. Виставку продовжив доброчинний аукціон, зібрані кошти під час якого пішли на лікування студента нашого Університету.

Кульмінацією творчого підйому наших студентів стала шоу-презентація першокурсників «Ось ми які!» Почесною гостею була Директор  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Оксана Миколаївна Добровольська. Разом із ректором Університету Віктором Олександровичем Огнев'юком вони привітали студентську молодь зі святом і вручили Почесні Грамоти та Подяки.

Також на святі була присутня віце-президент Міжнародного громадського об’єднання «Цивілізація» Тетяна Олегівна Адаменко. Вона висловила своє захоплення щирістю та небайдужістю наших студентів, вручила подяки найактивнішим.

Драйвовим подарунком для всіх був виступ учасників шоу-проекту «Х-Фактор», студентів Інституту мистецтв – колективу «Клей Угрюмого».

Неповторною особливістю свята стало емоційне єднання студентської молоді та викладачів.