Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Грінченківців відзначено Преміями та Стипендіями Київського міського голови

Грінченківців відзначено Преміями та Стипендіями Київського міського голови

IMG 736415 листопада 2013 року
м. Київ

15 листопада 2013 року, напередодні Міжнародного дня студента, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась офіційна зустріч студентської молоді з керівництвом міста Києва.

Привітати молодь з Міжнародним днем студента завітали: заступник голови КМДА Віктор Корж, голова постійної комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту Віктор Наумко, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Вадим Костюченко.

В рамках зустрічі відбулось урочисте відзначення найкращих студентів вищих навчальних закладів столиці.

Вітаємо студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, які одержали високі відзнаки голови Київської міської державної адміністрації.

Стипендію присуджено:

• Бакун Яні (VІ курс, Гуманітарний інститут)
  • Беліченко Катерині (IVкурс, Інститут людини)
  • Господарчук Оксані (Vкурс, Інститут мистецтв)
  • Лавриненко Дарині (Vкурс, Педагогічний інститут)
  • Маляру Станіславу (ІІІ курс, Університетський коледж)
  • Халанчук Тетяні (ІVкурс, Інститут суспільства)

Премію отримали:

• Дудар Максим (ІVкурс, Гуманітарний інститут)
  • Нестеренко Людмила (ІVкурс, Гуманітарний інститут)
  • Сабліна Милана (Vкурс, Інститут суспільства)

Ми пишаємося щоденними здобутками наших студентів, адже вони постійно підтверджують високе звання «грінченківців», і доводять, що наш Університет – це потужний навчальний заклад, який готує досвідчених та високопрофесійних фахівців!