Грінченківців відзначено Преміями та Стипендіями Київського міського голови

IMG 736415 листопада 2013 року
м. Київ

15 листопада 2013 року, напередодні Міжнародного дня студента, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась офіційна зустріч студентської молоді з керівництвом міста Києва.

Привітати молодь з Міжнародним днем студента завітали: заступник голови КМДА Віктор Корж, голова постійної комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту Віктор Наумко, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Вадим Костюченко.

В рамках зустрічі відбулось урочисте відзначення найкращих студентів вищих навчальних закладів столиці.

Вітаємо студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, які одержали високі відзнаки голови Київської міської державної адміністрації.

Стипендію присуджено:

• Бакун Яні (VІ курс, Гуманітарний інститут)
  • Беліченко Катерині (IVкурс, Інститут людини)
  • Господарчук Оксані (Vкурс, Інститут мистецтв)
  • Лавриненко Дарині (Vкурс, Педагогічний інститут)
  • Маляру Станіславу (ІІІ курс, Університетський коледж)
  • Халанчук Тетяні (ІVкурс, Інститут суспільства)

Премію отримали:

• Дудар Максим (ІVкурс, Гуманітарний інститут)
  • Нестеренко Людмила (ІVкурс, Гуманітарний інститут)
  • Сабліна Милана (Vкурс, Інститут суспільства)

Ми пишаємося щоденними здобутками наших студентів, адже вони постійно підтверджують високе звання «грінченківців», і доводять, що наш Університет – це потужний навчальний заклад, який готує досвідчених та високопрофесійних фахівців!